İZMİRLİ SANAYİCİLER MAZICIOĞLUNU ZİYARET ETTİ

İZMİRLİ SANAYİCİLER MAZICIOĞLUNU ZİYARET ETTİ

İzmir Bornova 4’ncü sanayi sitesinden çok sayıda sanayici Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Halil Mazıcıoğlu’nu TBMM’de ziyaret etti.

Toplantıya Komisyon üyesi İzmir milletvekili Mehmet Ali Susam’ın eşliğinde, İzmir Bornova 4’ncü sanayi sitesinden Bornova sanatkarları küçük sanayi sitesi yapı kooperatifi yönetim kurulu başkanı ve üyeleri olan; makine, plastik, ferforje, motor, otomotiv ve elektrik-elektronik sektörlerinden çok sayıda İzmirli sanayicinin katıldığı toplantıda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

İzmirli Sanayiciler, sanayi tesislerinin şehrin büyümesi sonucunda şehir içinde kalması nedeniyle yaşadıkları sıkıntıları ve çözüm önerilerini dile getirirken, Mazıcıoğlu da,  Sanayicinin her zaman yanında olduğunu dile getirerek” sanayimiz gerek diğer sektörlerle olan bağlantısı gerekse oluşturdğu katma değer ve istihdam dolayısıyla büyümenin kilit sektörüdür. ben burada ve hepinizin huzurunda bir kez daha belirtiyorum; tbmm sanayi komisyonu olarak sanayicilerimizin her türlü sorununu çözmek için hazırız ve gece gündüz çalışıyoruz ve çalışacağız.”dedi.

 KAYNAK: TBMM/23.12.2014